Netradiční olympiáda na Trubiskách 2010

Konečně máme všichni volno a můžeme vyrazit na další víkendovku. Pro tuhle akci volíme chatu na Trubiskách, kde máme možnost max. sportovního vybití. 😀 Je tady velké hřiště, ohniště, les, potok a hlavně super zázemí.

Jelikož je pátek 30.dubna, pálení čarodějnic, hnedka toho využíváme a necháváme děcka, ať si vyrobí ve skupinách svoji čarodějnici, kterou pak společně večer u táboráku upálíme. Výroba jim šla pěkně od ruky. Jakmile padla tma, opekli jsme si na večeři špekáčky a jakmile byli všeci najedeni, přistoupili jsme k samotnému upalování vyrobených čarodějnic. Pálení nám šlo líp než jsme čekali. Čarodějnice hořely jako papír a my jsme se mohli jen dívat a představovat si, jak to vypadá tajuplně, když někoho upalují. Zanedlouho bylo po všem a my jsme mohli jít zalehnout do našich spacáku.

Další den ráno se už nesl v duchu „netradiční olympiády“. Tady už každý bojoval za sebe. Všichni ukázali, co v nich je, v čem excelují a v čem naopak mají velké nedostatky.  😎 Soutěžilo se v pouštění loděk (která dopluje nejrychleji ke splavu a která pak ještě dopluje nejdál, než se potopí). Tuhle loďku si každý musel sám vyrobit. Dále se soutěžilo , kdo nejdéle výdrží stát na naplněné petce, aniž by se dotkl země. Další netradiční soutěž byla ve sběru mravenců do předem vyrobených krabiček, atd… Soutěží bylo hodně. Odpoledne jsme si pak ještě zahráli pinec a kroket. Na večer jsme si pak ještě udělali pěknou procházku na nedaleký Lovecký zámeček Trubiska, který sloužil jako letní sídlo vizovické vrchnosti. Dnes slouží mysliveckému sdružení.
Po návratu jsem vyhlásili vítěze v netradiční olympiádě, povečeřeli a šli spát, neboť ráno nás čekalo balení, úklid a odjezd do svých domovů. Víkend nám utekl jako voda, počasí nám vyšlo krásně i sluníčko vykouklo a nám nezbývá, než se těšit na další společnou víkendvoku.  😉